Haberler

Şirketimiz 1995 yılında İstanbul'da kuruldu ve 2001 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesine taşındı. M.Y Tekstil olarak birinci önceliği müşteri memnuniyeti ve kalite olan firmamız insan kaynakları yönetimini stratejik bir unsur olarak ele almaktadır. Firma kimliğimizi dış çevreye aksettiren en önemli etken nitelikli iş gücümüzdür. Bu nedenle firma gelişimiyle birlikte bireysel gelişimini de dikkate alan kalite prensiplerine göre iş üreten bir kadroyla ilerlemektir. Şirket olarak üretim alanında faaliyetlerimizin yanı sıra 2020 yılının Ekim ayında online ve perakende alanında MYSPORT markamızla e-ticaret ve fabrika satış mağazamızla faliyetlerimize devam etmekteyiz.

 


MİSYONUMUZ

 

Spor giyimde, başta çalışanlarımız ve müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza değer katan, değer bulan hizmet üretmek.

 


VİZYONUMUZ

Yetkin takım ruhuyla çalışan, yöneten; yeniliklere, yeni pazarlara ve geleceğe açık bir organizasyonla; ana çizgisini, kalite düzeyini koruyan ve geliştiren, farklı ve özenli tasarımlarıyla sürekli tercih edilen, dünyanın önde gelen spor giyim markaları arasında yer almak…

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;

 

 

    -Ortak akılla yönetmek, elbirliği ile çalışmak,

    -Kararlarımızı bilgi temeline dayandırmak,

    -İlgili tarafların şartlarına uymak,

    -Zamanın ruhuna uygun gelişim sağlamak, yenilik yapmak,

    -En iyi olmak için çalışmak,

    -Süreci ihmal etmeden sonuç odaklı olmak,

    -Müşteriye değer katan ve memnuniyet yaratan ürünler üretmek,

    -Yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek için çözüm odaklı olmak,

 

    -Başta çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza kazan/kazan anlayışıyla hareket etmek

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı